Rüyada birinden yabancı para almak

Rüyada birinden yabancı para almak bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinden yabancı para almak gördüyseniz:

  • İvme kazanan konulara ilgi göstermenizde fayda var.

Rüyada birinden yabancı para almak uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine inanılır.

Rüyada yabancı birinden bozuk para almak çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı birinden kağıt para almak çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinden yabancı para almak fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı birinden para almak hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına yorulur.

Rüyada yabancı birinden para istemek yaptığı hataları düzelteceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinden yabancı para almak işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada yabancı birinden gül almak uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.