Rüyada birinden silgi almak

Rüyada birinden silgi almak aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, maddi gücünün artacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine işarettir.

Rüyada birinden silgi almak gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı iyi planlamalısınız.

Rüyada birinden silgi almak sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada birinden silgi istemek tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada çok silgi görmek hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada silgi atmak işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada silgi diyanet işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz silgi çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına delalet eder.

Rüyada silgi yemek işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına yorulur.

Rüyada silgi toplamak hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, zinde kalacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments