Rüyada biri hamilesin demesi

Rüyada biri hamilesin demesi hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, güvensizliğini yeneceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine yorulmaktadır.

Rüyada biri hamilesin demesi gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkileriniz açısından uğraşlar edinebilirsiniz.

Rüyada biri hamilesin demesi üzerindeki yükten kurtulacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada biri sana hamilesin demesi böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ne görürsen hamilesin bir sebeple borcun gittikçe artacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktorun hamilesin demesi ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada birinin sen hamilesin demesi eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada kocanın hamilesin demesi öz güveninin yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisinin hamilesin demesi bunların devlet kapılarından geçeceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada ölünün hamilesin demesi gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments