Rüyada biraz kan görmek

Rüyada biraz kan görmek yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına rivayet eder.

Rüyada biraz kan gördüyseniz:

  • Kafanızdan geçenleri açıkça dile getirmek isteyebileceğiniz zamanlardasınız.

Rüyada biraz kan görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına yorulur.

Rüyada biraz saç kestirmek sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına yorulur.

Rüyada biraz korkmak ekmeğin kesileceğine, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçın biraz beyazlaması kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, yapayalnız ve kötü hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yerden biraz yükselmek geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçların biraz beyazlaması yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçından biraz kesmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada saçının biraz kel olduğunu görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.