Rüyada bir yere tutunmak

Rüyada bir yere tutunmak gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına delalettir.

Rüyada bir yere tutunmak gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı detaylı şekilde planlamanız başarıyı beraberinde getirebilir.

Rüyada yere batmak oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yere çiş dökülmesi hayatının başarılarla dolacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bi yere kapatılmak yeni işlere atılacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına yorulur.

Rüyada bir yere ulaşamamak yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yere bakmak çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına delalettir.

Rüyada bir yere tutunmak kendisinden hayır beklenemeyen dosta, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yere koşmak iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, yeni girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada bir yere gitmek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments