Rüyada bir şeylerden saklanmak

Rüyada bir şeylerden saklanmak iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine tabir olunur.

Rüyada bir şeylerden saklanmak gördüyseniz:

  • Ailenizle birlkte, evle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada bir şeylerden kaçmak yeni bir sosyal çevreye gireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada bir şeylerden saklanmak kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına yorulur.

Rüyada sürekli bir şeylerden kaçmak çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada görünmeyen şeylerden korkmak nazar eden insanların haddini bildireceğine, ölümcül hastalıklara işaret yorulur.

Rüyada bir şeylerden kaçtığını görmek düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada bir şeylerden korkmak tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir şeylerden korkup kaçmak aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments