Rüyada bir müdürle sohbet etmek

Rüyada bir müdürle sohbet etmek ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada bir müdürle sohbet etmek gördüyseniz:

  • Yakın akrabalarınızdan yardım görebilirsiniz.

Rüyada bir müdürle sohbet etmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski müdürle sohbet etmek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada müdürle sohbet etmek sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, ün ve itibar sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genel müdürle sohbet etmek kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada müdürle tartışmak büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine rivayet eder.

Rüyada müdürle aşk yaşamak çok zengin olacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına delalettir.

Rüyada müdürle öpüşmek yüzünü güldüreceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada müdürle dövüşmek her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, evinin geçiminin zorlaşacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.