Rüyada bir kıza elma vermek

Rüyada bir kıza elma vermek zor bir döneme gireceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, keyfin ve geçimin kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kıza elma vermek gördüyseniz:

  • Elde olan bilgilere göre harekete geçmemeniz gereken konular olabilir.

Rüyada bir kıza elma vermek başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada elma ağacı görmek elma toplamak ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada elma ağacından elma almak geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine delalet eder.

Rüyada elma agacından elma toplama maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, aile saadetinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada elma ve elma ağacı görmek endişe ettiği konularda zarar edeceğine, büyük tartışmaların yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada elma ağacı ve elma görmek inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına alamet eder.

Rüyada elma bahçesinde elma toplamak yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine yorulur.

Rüyada elma görmek elma yemek kederleneceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.