Rüyada bir kediyi kurtarmak

Rüyada bir kediyi kurtarmak başarılı bir kişi olacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kediyi kurtarmak gördüyseniz:

  • Özel bir konuyu kontrol altına alamamanız durumunda zararlı sonuçlar doğabilir.

Rüyada kediyi istememek gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına rivayet eder.

Rüyada kediyi bırakmak çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine tabir olunur.

Rüyada kediyi kovmak afiyete ereceğine, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kediyi kurtarmak büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada kediyi okşamak dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada kediyi yedirmek hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına delalettir.

Rüyada kediyi giydirmek her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine delalettir.

Rüyada kediyi iyileştirmek hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.