Rüyada bir kadının kanser olduğunu duymak

Rüyada bir kadının kanser olduğunu duymak arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının kanser olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Bazı koşullar zorlasa bile tartışmalardan veya tartışmalı ortamlardan uzak durmanızda fayda var.

Rüyada bir kadının kanser olduğunu duymak uğranılan zararların telafi edileceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet eder.

Rüyada bir kadının kanser olduğunu görmek ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada kan kanser oldugunu görmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, işlerin çok ters gitmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada kanser olduğunu gizlemek işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına ve eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kanser oldugunu söylemek bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine rivayet eder.

Rüyada eşini kanser olduğunu sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kanser olduğunu düşünmek çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.