Rüyada bir kadının evlenmesi

Rüyada bir kadının evlenmesi maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına delalettir.

Rüyada bir kadının evlenmesi gördüyseniz:

  • İki çok cazip olmayan alternatif arasında bir seçim yapmanız gerekiyor.

Rüyada bir kadının başka bir kadının avret yerini görmesi bir sebeple zorluklara düşüleceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine rivayet eder.

Rüyada bir kadının başka bir kadının cinsel organını görmesi işlerinin rast gideceğine, her türlü kötülükten uzakdurulacağına rivayet eder.

Rüyada kadının aglaması çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki kadının dövüşmesi güzel bir hayatı olacağına, şansın ve kısmetin açılacağına delalet eder.

Rüyada bir kadının yol göstermesi ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada bir kadının eve gelmesi şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, dertlerin bölüşüleceğine alamet eder.

Rüyada bir kadının taş atması sağlığının kötüye gideceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının soyunması bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments