Rüyada bir hastalık görmek

Rüyada bir hastalık görmek ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada bir hastalık gördüyseniz:

  • Belli bir olayın, konunun veya anlaşmanın şartları tartışma konusu olabilir.

Rüyada bir hastalık görmek eline geçen kazancı boşa harcayacağına, vefasızlık ve haksızlık göreceğine yorulur.

Rüyada hastalık anlatmak fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada hastalık kapmak zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına yorulur.

Rüyada amansız hastalık alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, zamanının boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada hastalık çıkması bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastalık görmek diyanet ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, rızkının ve kazancının bol olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde hastalık görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine delalettir.

Rüyada ağır hastalık görmek düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments