Rüyada bir eve yıldırım düştüğünü görmek

Rüyada bir eve yıldırım düştüğünü görmek çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, rakipsiz hale geleceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, güzel bir hayat geçireceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine işaret eder.

Rüyada bir eve yıldırım düştüğünü gördüyseniz:

  • Bazı kişilere karşı net olmak veya acil durum bildirerek hareket etmek istiyorsunuz.

Rüyada bir eve yıldırım düştüğünü görmek kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada yıldırım düştüğünü görmek diyanet hayata daha sıkı tutunacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başına yıldırım düştüğünü görmek rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada komşunun evine yıldırım düştüğünü görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Rüyada yıldırım düştüğünü çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yıldırım düştüğünü görmek islami çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıldırım düştüğünü duymak sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada yıldırım düştüğünü görmek ne demek ticaretinin gelişeceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.