Rüyada bir erkekle kartopu oynamak

Rüyada bir erkekle kartopu oynamak azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir erkekle kartopu oynamak gördüyseniz:

  • Bazı konuların giderek daha da karışık hale geleceği hissine kapılabilirsiniz.

Rüyada erkekle kartopu oynamak başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, başının derde gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkekle kartopu oynamak sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada hoşlanılan erkekle kartopu oynamak sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine işarettir.

Rüyada kartopu yuvarlamak kolay ve güzel bir hayatı olacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada arkadaşınla kartopu oynamak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada kartopu oynadığını görmek kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine delalet etmektedir.

Rüyada gökten kartopu yağması keyifli hale geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine işarettir.

Rüyada kartopu atıldığını görmek sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments