Rüyada bir erkeğin yüzünde kıl görmek

Rüyada bir erkeğin yüzünde kıl görmek sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, özel hayatının renkleneceğine, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin yüzünde kıl gördüyseniz:

  • Her ne kadar üzücü olsa da, geçmişi hatırlamanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin yüzünde kıl görmek iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada erkeğin yüzünde sivilce görmek elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, aksiliklerin aşılacağına delalettir.

Rüyada bir erkeğin yüzünde sivilce görmek ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına delalettir.

Rüyada erkeğin yüzünde ben görmek keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına işarettir.

Rüyada erkeğin yüzünde kıl görmek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine işarettir.

Rüyada bir erkeğin başka bir erkeğin cinsel organını görmesi kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde tüy çıkması bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde kan görmek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, hüsrana uğrayacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.