Rüyada bir erkeğin seni kurtardığını görmek

Rüyada bir erkeğin seni kurtardığını görmek uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin seni kurtardığını gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin fikirlerini imkansız olarak değerlendirebilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin seni kurtardığını görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının seni kurtardığını görmek masa başı bir işe girileceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada bir kişinin seni kurtardığını görmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada bir arkadaşının seni kurtardığını görmek kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada köpeğin seni kurtardığını görmek bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına işaret eder.

Rüyada birinin seni kurtardığını görmek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni kurtardığını görmek kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine işaret eder.

Rüyada annenin seni kurtardığını görmek üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

4 yorum “Rüyada bir erkeğin seni kurtardığını görmek

  1. Rüyada elim kolum bağlıydı.4 kişi beni zorla büyükannemin yanında aldı.O sırada hiç tanımadığım bir erkek 4 kişiyi dövüp,beni kurtardı.Bende dövdüm o 4 kişiyi.Birinide uçağın pilotunun eline verdim.Sorna tam taşa takılıp düşecekkenbeni kurtar erkek beni tuttu ve bana baktı(uzun bir müddet)…

  2. Rüyada arkadaşım la birlikte bir Arap ülkesindeydik . Bir kadın bize dik dik bakıyordu, yanina gittik sevecen yanaştı, üstünde kara çarşaf vardı, müslümanlığı biraz tanımak istediğimi söyledim , Türkçe biliyordu . Sonra kız arkadaşım oradan eve gitti . Hoşlandığım bir çocuk var , şuan arkadaşım, onunla birlikte kadına gittik . Kadin beni ve onu ayrı odalara aldı . Bir video açtı bana , şiddet videoları vardı. Bağırıyordum, korktum . Sonra müslüman olmazsam beni öldüreceğini söyledi , ağlıyordum. Bu sırada hoşlandığım çocuk bu videoları izlemek istemediğini söylemiş odadan çıkmıştı. Ben korkudan , yarı uyanık yari baygındım, kayra kucağına aldı eve götürdü, yanımda yattı, tüm gece kabuslar gördüğümü gördüm . Videolardan birinde, kadın bana bizim evde olduruldugumu göstermişti, kız arkadaşım kadın in hacker olabileceğini söyledi . Sonra kadın beni takip etmeye başladı, her uyuyusumda , bir daha uyuyamadım .

  3. Yuxuda it sürüsündən qaçırdım qaçarkən bir oğlandan yardım istədim və oda məni qurtardı ancaq itlər peşimizi bırakmadı amma yenədə kurtuluyordum qaçarkən birdən yolda əlində bir ilan olan kişi gördüm o ilanı atdı yerə bu dəfə ilanda qovalamağa başladı amma kurtuldum

  4. İŞ yerinde sadece 2 kez gordüğüm bir erkeğin Rüyamda bana seni ben yıllardır tanıyorum ve karşılıksız seviyorum demesi sora rüyamda bana sarılması ve o gördüğüm kişi le karşilaştım karşı karşıya çalişiyoruz

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.