Rüyada bir erkeğin seni beğenmemesi

Rüyada bir erkeğin seni beğenmemesi helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, sevgi ve hürmet göreceğine, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin seni beğenmemesi gördüyseniz:

  • Aldığınız şeylerde aldanabilir ya da bir şeyler satarsanız zarar edebilirsiniz.

Rüyada erkeğin seni sevmesi gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin seni sevmesi dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, endişelerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni bıçaklaması zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin seni koruması zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, iş değişikliğine gidileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni döndürmesi hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin seni beğenmemesi alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin seni izlemesi kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, büyük borçlar alınacağına yorulur.

Rüyada bi erkeğin seni koklaması sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments