Rüyada bir erkeğin kendisine dokunduğunu görmek

Rüyada bir erkeğin kendisine dokunduğunu görmek her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, hem işinde başarılı olacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin kendisine dokunduğunu gördüyseniz:

  • Tutkusal ilişkiler, fiziksel çekim artabilir.

Rüyada bir erkeğin kendisine dokunduğunu görmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu görmek yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin dokunduğunu görmek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, bereketli işler yapılacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin dokunduğunu hissetmek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, çok iyi şeylere alamet eder.

Rüyada cinin kendisine dokunduğunu görmek duaların kabul göreceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin yüzüne dokunduğunu görmek rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği erkeğin kendisine sarıldığını görmek evindeki huzurun bozulacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin kendisine sarıldığını görmek amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments