Rüyada bir erkeğin kendini astığını görmek

Rüyada bir erkeğin kendini astığını görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, husumetlerin başgöstereceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin kendini astığını gördüyseniz:

  • Nasıl olsa şikayetleriniz hiçbirşeyi etkilemiyor bari kendinize dert etmeyin.

Rüyada bir erkeğin kendini astığını görmek başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına delalettir.

Rüyada annemin kendini astığını görmek amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına işarettir.

Rüyada annenin kendini astığını görmek bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin kendini astığını görmek çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine tabir olunur.

Rüyada bir kızın kendini astığını görmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin kendini astığını görmek yarınlarına inanacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına işaret eder.

Rüyada babamın kendini astığını görmek gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada annesinin kendini astığını görmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments