Rüyada bir erkeğin eline dokunması

Rüyada bir erkeğin eline dokunması küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin eline dokunması gördüyseniz:

  • İşinizi, sosyal veya duygusal ilişkilerinizi ilgilendiren konularda gereken adımları atmak size düşüyor.

Rüyada bir erkeğin eline dokunması bozulan sağlığın düzeleceğine, ağız tadından olacağına delalettir.

Rüyada erkeğin eline kına yakmak onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin eline dokunmak yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin eline kına yakılması geçiminin daha kolay hale geleceğine, hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına yorulur.

Rüyada yabancı bir erkeğin eline dokunmak bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin eline boşaldığını görmek işlerin büyük başarılar getireceğine, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine alamet eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin eline dokunmak gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin eline krem sürmek kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments