Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi

Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, rakiplerine büyük fark atacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi gördüyseniz:

  • İletişim kuramamak, bazı aletlerinizin bozulması, insanlarla sert konuşmalar yapmak veya dalgınlık nedeniyle bazı eşyalarınızın kaybolması gibi olaylar olabilir.

Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, gelirin tükeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına yorulur.

Rüyada genç bir kızı yanağından öpmek güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güzel bir kızı yanağından öpmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin erkeğin yanağından öpmesi huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin seni yanağından öpmesi ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin kadını yanağından öpmesi sorunlarına da çözümler bulacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.