Rüyada bir erkeğin başını örtmesi

Rüyada bir erkeğin başını örtmesi elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin başını örtmesi gördüyseniz:

  • Çok arzu ettiğiniz kişinin, sizinle aynı duyguları paylaşmadığını anlayıp, hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin başını örtmesi hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına delalet eder.

Rüyada erkeğin başını örtmesi ne demek geçim derdinin sona ereceğine, çok kötü günler geçirileceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin başını kapatması zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin başını bağlaması kötülerin uzaklaştırılacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin başını örttüğünü görmek cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin omzuna başını koymak çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başını bir erkeğin omzuna yaslanmak zor günlerin sona ereceğine, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin göğsüne başını koymak hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments