Rüyada bir çocuğun ameliyat olduğunu görmek

Rüyada bir çocuğun ameliyat olduğunu görmek özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kötü gününü de paylaşacağına alamet eder.

Rüyada bir çocuğun ameliyat olduğunu gördüyseniz:

  • Samimiyetten uzak kişiler ya da arkadaşların samimiyetsizliği söz konusu olabilir.

Rüyada bir çocuğun ameliyat olduğunu görmek hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, parasının her geçen gün artacağına inanılır.

Rüyada ameliyat olduğunu öğrenmek hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına delalet etmektedir.

Rüyada annesinin ameliyat olduğunu büyük miktarlarda para kazanılacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına yorulmaktadır.

Rüyada goz ameliyat olduğunu görmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine delalet eder.

Rüyada beyin ameliyat olduğunu görmek bazı tartışmaların ortasında kalacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ablamın ameliyat olduğunu görmek uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abinin ameliyat olduğunu görmek bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, maddi zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada belinden ameliyat olduğunu görmek dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.