Rüyada bir bebeğin el öpmesi

Rüyada bir bebeğin el öpmesi zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine yorulur.

Rüyada bir bebeğin el öpmesi gördüyseniz:

  • Ufukta aşk var ya da romantik planlar özel bir kişiyle ilişkinizi besleyebilir.

Rüyada bebeğin eşi bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına inanılır.

Rüyada bir bebeğin morarması yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine rivayet eder.

Rüyada bebeğin süt emmesi bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin ata binmesi bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına delalettir.

Rüyada bebeğin hapşırması maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin ele işemesi hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin oynaması çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin olması evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments