Rüyada bir bebeği sallamak

Rüyada bir bebeği sallamak kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, elinin sıkışacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına, sorunların tamamen biteceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada bir bebeği sallamak gördüyseniz:

  • Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor.

Rüyada bebeği olmayan birinin bebeği olması çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine yorulur.

Rüyada bebeği güldürmek istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeği işetmek işlerinin yarım kalacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebeği sahiplenmek hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü bebeği emzirmek zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebeği öpmek yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına delalettir.

Rüyada bebeği hissetmek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına delalet eder.

Rüyada bebeği kundaklamak iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, helal ekmek yeneceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.