Rüyada bir başkasının yüzünde sivilce

Rüyada bir başkasının yüzünde sivilce engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, her zaman çok başarılı olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada bir başkasının yüzünde sivilce gördüyseniz:

  • Bir uyarı; gerek özel hayatınızda, gerekse iş ilişkilerinizde sürekli bir iletişim kopukluğu içinde olmanız mümkündür.

Rüyada bir başkasının yüzünde sivilce hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada başkasının yüzünde kıl görmek rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının yüzünde sigara söndürmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, eğlence ve renk geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının yüzünde böcek görmek hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada başkasının yüzünde sivilce görmek rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine delalettir.

Rüyada başkasının yüzünde delik görmek güzelliklerle dolacağına, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada başkasının yüzünde leke görmek üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine inanılır.

Rüyada başkasının yüzünde kırmızı lekeler görmek çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.