Rüyada bir başkasının yorgan diktiğini görmek

Rüyada bir başkasının yorgan diktiğini görmek yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, sözünde duracağına, hep dua edeceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına inanılır.

Rüyada bir başkasının yorgan diktiğini gördüyseniz:

  • Ekip çalışması gerektiren işler veya grup aktiviteleri yeni bir yöne ilerleyebilir.

Rüyada bir başkasının yorgan diktiğini görmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada başkasının yorgan diktiğini görmek bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının yorgan diktiğini görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına alamet eder.

Rüyada annemin yorgan diktiğini görmek borçların bir türlü ödenemeyeceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yorgan diktiğini görmek nedir beden sağlığının zarar göreceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin yorgan diktiğini görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ölünün yorgan diktiğini görmek iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada beyaz yorgan diktiğini görmek daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments