Rüyada bir başkasının evini süpürmek

Rüyada bir başkasının evini süpürmek gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, sorunların ortadan kalkacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının evini süpürmek gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeler canınızı biraz sıkabilir.

Rüyada başkasının evini almak yüzünün güleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının evini toplamak sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada başkasının pis evini temizlemek elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının evini kilitlemek yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının evini beğenmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının evini görmek yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına rivayet eder.

Rüyada evini başkasının temizlemesi bahtın açılacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının evini silmek şans ve kısmet elde edeceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments