Rüyada bir başkasını hamile olarak görmek

Rüyada bir başkasını hamile olarak görmek iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine işarettir.

Rüyada bir başkasını hamile olarak gördüyseniz:

  • Hafife aldığınız, ertelediğiniz, şu an için uğraşmak istemediğiniz ya da ilgilenmeme kararına vardığınız konular size bazı bedeller ödetebilir ya da ileride daha da karışık şekilde karşınıza çıkabilir.

Rüyada bir başkasını hamile olarak görmek sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasını hamile olarak görmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir başkasını baba olarak görmek işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada başkasını gelin olarak görmek nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadının başkasını hamile görmesi yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile görmek başkasını geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasını hamile görmek mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayallerin yarıda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin başkasını hamile görmesi saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, yeni bir hayata başlayacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments