Rüyada bir adamı görmek

Rüyada bir adamı görmek zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, sağlığının kötüye gideceğine, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, kişinin afiyette kalacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir adamı gördüyseniz:

  • Seni tanıyanları şaşırtabilirsin.

Rüyada bir adamı öpmek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine inanılır.

Rüyada bir adamı yakmak işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü adamı görmek kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada adamı kesmek rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına rivayet eder.

Rüyada iş adamı ile görüşmek işlerin büyük başarılar getireceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bi adamı dövmek bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir adamı dövmek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada bir adamı kesmek eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments