Rüyada bıçakla kavgaya gitmek

Rüyada bıçakla kavgaya gitmek ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada bıçakla kavgaya gitmek gördüyseniz:

  • En iyisi yumuşak bir ses tonuyla konuşmanız olacak.

Rüyada bıçakla kavgaya gitmek işlerin bozulacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bıçakla kavgaya girmek daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada kavgaya gitmek tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kavgaya karısmak iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına işarettir.

Rüyada büyük bir kavgaya karışmak çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine işarettir.

Rüyada silahla kavgaya gitmek hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kavgaya dahil olmak bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, girilen yolda zarar edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kavgaya şahit olmak bütçesinin daralacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments