Rüyada bi yerin kesilmesi

Rüyada bi yerin kesilmesi oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, çok para kazanılacağına, aileyle iş yapmayacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına rivayet eder.

Rüyada bi yerin kesilmesi gördüyseniz:

  • Daha kuvvetli ya da önemli yeteneklerinizi ön plana çıkartan bir özgeçmiş oluşturmak isteyebilirsiniz.

Rüyada yerin buz tutması hane içindeki huzurunun bozulacağına, onunla yeniden kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yerin sarsılması çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir yerin kapanması işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalet eder.

Rüyada yerin erimesi aileden ayrı kalınacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına yorulur.

Rüyada yerin oynaması sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bi yerin yanması ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada bir yerin şişmesi sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına delalettir.

Rüyada her yerin morarması sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments