Rüyada bi yerden atlamak

Rüyada bi yerden atlamak endişelerinden kurtulacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, her zaman çok başarılı olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, afiyette giden düzeninden olacağına işaret eder.

Rüyada bi yerden atlamak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kimsenin, bir düşüncesinden ya da tutumundan huzursuz olarak onu değiştirmek için birşeyler yapmak ya da söylemek gereği duyabilirsiniz.

Rüyada bi yerden kovulmak korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, dertlerine derman bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek bir yerden kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yerden sallanmak evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada bir yerden korkmak önemli işler yapacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada yerden kalkmak sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yerden ip toplamak girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada yerden saç temizlemek boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada dar bir yerden kurtulmak iş hayatında sorun yaşanacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.