Rüyada beyaz saksıda beyaz çiçek görmek

Rüyada beyaz saksıda beyaz çiçek görmek gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada beyaz saksıda beyaz çiçek gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız işler için sözler vermemelisiniz veya üstesinden gelmesi zor görevleri üstlenmemelisiniz.

Rüyada beyaz saksıda beyaz çiçek görmek hatalarından erken döneceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada saksıda beyaz açmış çiçek görmek sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada saksıda beyaz çiçek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada beyaz saksıda çiçek görmek geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine inanılır.

Rüyada beyaz saksıda mor çiçek görmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine delalettir.

Rüyada saksıda beyaz zambak görmek çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, elindeki malların gideceğine yorulur.

Rüyada saksıda beyaz lale görmek kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına tabir olunur.

Rüyada saksıda beyaz menekşe görmek hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments