Rüyada beyaz farenin kaçtığını görmek

Rüyada beyaz farenin kaçtığını görmek ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, hızlanacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz farenin kaçtığını gördüyseniz:

  • Ne istediğinizden yüzde yüz emin olmalısınız.

Rüyada beyaz farenin kaçtığını görmek her türlü kötülükten uzakdurulacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada büyük bir farenin kaçtığını görmek insanlara iyilik yapmaya, hayallerini gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada evde farenin kaçtığını görmek başarısızlığı karşısında yıkılacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada siyah farenin kaçtığını görmek daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya alamet eder.

Rüyada farenin evden kaçtığını görmek mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına delalettir.

Rüyada büyük farenin kaçtığını görmek çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, talihinin artacağına rivayet eder.

Rüyada küçük farenin kaçtığını görmek hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir sürü farenin kaçtığını görmek bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.