Rüyada beyaz fare ve yavrusunu görmek

Rüyada beyaz fare ve yavrusunu görmek allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz fare ve yavrusunu gördüyseniz:

  • İşinizdeki gerilimli ortam sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Rüyada beyaz fare ve yavrusunu görmek çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada fare yavrusunu görmek kafasının rahat olacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fare yavrusunu öldürmek ters giden işlerin normale döneceğine, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına işarettir.

Rüyada beyaz fil ve yavrusunu görmek refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada beyaz güvercin ve yavrusunu görmek buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına inanılır.

Rüyada beyaz kaplan ve yavrusunu görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, işte de mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada beyaz keçi ve yavrusunu görmek alın terinin karşılığını alacağına, hobilerine eğileceğine yorulmaktadır.

Rüyada fare yavrusunu dışarı atmak yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.