Rüyada beyaz bot giydiğini görmek

Rüyada beyaz bot giydiğini görmek uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz bot giydiğini gördüyseniz:

  • Baskılar sıkıcı olabilir.

Rüyada beyaz bot giydiğini görmek masrafların altında kalacağına, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına işarettir.

Rüyada ölünün beyaz giydiğini görmek yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, yeni işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada beyaz pardesü giydiğini görmek neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun beyaz giydiğini görmek darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kazak giydiğini görmek araba alınacağına, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada bir başkasının beyaz giydiğini görmek çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine alamet eder.

Rüyada kızının beyaz giydiğini görmek atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine delalettir.

Rüyada eşinin beyaz giydiğini görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments