Rüyada berrak su içinde timsah görmek

Rüyada berrak su içinde timsah görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, ihanet göreceğine, hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada berrak su içinde timsah gördüyseniz:

  • O yüzden bazı konularda düşük profil çizmenizde fayda var.

Rüyada berrak su içinde timsah görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada berrak suyun içinde timsah görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine inanılır.

Rüyada berrak suda timsah görmek kişinin yaşamının değişeceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada berrak su içinde görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuyu içinde berrak su görmek yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine işarettir.

Rüyada evin içinde berrak su görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine işaret eder.

Rüyada berrak suyun içinde gezmek başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı tabir olunur.

Rüyada kuyunun içinde berrak su görmek size başarı getirecek adımlar atmanıza, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.