Rüyada bekar kızını istemeye geldiklerini görmek

Rüyada bekar kızını istemeye geldiklerini görmek çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada bekar kızını istemeye geldiklerini gördüyseniz:

  • Yalnız devam etmeniz durumunda beklemediğiniz kapılar aralanabilir.

Rüyada bekar kızını istemeye geldiklerini görmek yaşadığı yerden uzak kalacağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kızını istemeye geldiklerini görmek kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızını istemeye geldiklerini görmek diyanet güvenliğinden vazgeçeceğine, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine inanılır.

Rüyada evli kızını istemeye geldiklerini görmek aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada komşu kızını istemeye geldiklerini görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına işarettir.

Rüyada kendi kızını istemeye geldiklerini görmek sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına yorulur.

Rüyada babanın kızını istemeye geldiklerini görmek kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine delalettir.

Rüyada annenin kızını istemeye geldiklerini görmek ortaklarla aranın bozulacağına, rızıksız kalacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.