Rüyada bebeğin dudaktan öpmesi

Rüyada bebeğin dudaktan öpmesi rakiplerine büyük fark atacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, büyük ve önemli bir kimse olacağına, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına delalet eder.

Rüyada bebeğin dudaktan öpmesi gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sözde desteklerinden haz almayabilir veya hain plan kokusu alabilirsiniz.

Rüyada bir bebeğin dudaktan öpmesi çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğin dudaktan öpmesi çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine yorulur.

Rüyada erkek bebeğin dudaktan öpmesi kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üst dudaktan öpmek kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dudaktan arı sokması insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dudaktan kıl koparmak karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada alt dudaktan öpülmek zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada abi ile dudaktan öpüşmek hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments