Rüyada bebeği mezara gömmek

Rüyada bebeği mezara gömmek hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada bebeği mezara gömmek gördüyseniz:

  • Dostlarınızla, sevdiğiniz kimselerle her zamankinden daha fazla birlikte olacak, onlarla güzel vakitler geçireceksiniz.

Rüyada bebeği mezara gömmek rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir bebeği mezara koymak hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına alamet eder.

Rüyada erkek bebeği mezara gömmek rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeği mezara koymak üzücü olaylar yaşanacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek bebeği mezara koymak hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada canlı bebeği mezara koymak çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına tabir olunur.

Rüyada ölü bebeği mezara koymak zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına yorulur.

Rüyada ölmüş bebeği mezara koymak maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments