Rüyada batmakta olan gemiden kurtulmak

Rüyada batmakta olan gemiden kurtulmak işte de mutlu olunacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada batmakta olan gemiden kurtulmak gördüyseniz:

  • Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir.

Rüyada batmakta olan gemiden kurtulmak kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, kazancının sürekli artacağına inanılır.

Rüyada batmakta olan gemi rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada alabora olan gemiden kurtulmak büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gemiden atlamak sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada gemiden kaçmak işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gemiden el sallamak elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gemiden mal indirmek uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada gemiden düşmek sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments