Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yanlış tutumlara girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının kısa etek giydiğini görmek hayırlı kapılar açılacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına inanılır.

Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek çok sevinçli haberler alacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada başkasının etek giydiğini görmek yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının sarı etek giydiğini görmek kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına delalettir.

Rüyada başkasının pembe etek giydiğini görmek huzursuz ve mutsuz olacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.