Rüyada başkasının takma dişi

Rüyada başkasının takma dişi hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, allah katında güzel mükafatlar almasına, çok mutlu olacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, malını ve canını riske edeceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının takma dişi gördüyseniz:

  • Yeni yıla yönelik planlar yapabilirsiniz.

Rüyada başkasının takma dişi büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada başkasının ağzında takma diş görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına yorulur.

Rüyada başkasının takma dişinin düştüğünü görmek kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına delalettir.

Rüyada başkasının takma dişlerini görmek hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının takma dişini almak herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına rivayet eder.

Rüyada başkasının takma diş görmek rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına delalettir.

Rüyada başkasının takma dişini görmek yaşamın daha kolay hale geleceğine, büyük bir gelir toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının takma kirpik taktığını görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.