Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini gördüyseniz:

  • Meydana gelen olay kaçınılmaz olabilir.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına yorulur.

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine işarettir.

Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine işaret eder.

Rüyada başkasının kısa etek giydiğini görmek dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine delalettir.

Rüyada siyah etek giydiğini görmek yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının etek giydiğini görmek yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının uzun etek giydiğini görmek kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Bir yorum “Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek

  1. Rüyamda amcamın kızının bir çok dantelli siyah etek astığını gördüm. Benim babamların duvarına asıyordu.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.