Rüyada başkasının senin ev aldığını görmesi

Rüyada başkasının senin ev aldığını görmesi yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, sağlık içinde yaşanacağına, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, borçlanacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının senin ev aldığını görmesi gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdık veya meslektaş kanalıyla bir jest ya da fırsat söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının senin ev aldığını görmesi yokluk çekeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına yorulur.

Rüyada başkasının senin saçını taraması kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının senin tırnağını kesmesi allah’a dua edeceğine, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye delalet etmektedir.

Rüyada başkasının senin düğününü görmek kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının senin kıyafetini giymesi masabaşı bir işe girileceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasının senin öldüğünü görmesi kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına yorulur.

Rüyada başkasının senin cinsel organını görmek işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına alamet eder.

Rüyada başkasının senin elbiseni giymesi parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments