Rüyada başkasının saçını koparmak

Rüyada başkasının saçını koparmak sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, kafasını toparlayamayacağına, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının saçını koparmak gördüyseniz:

  • Aile bireyleriyle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz.

Rüyada bir başkasının saçını yıkamak hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada başkasının saçını boyatması gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada baskasinin saçini taramak işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, rahat bir hayata adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada baskasinin saçini yolmak onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada saç başkasının saçını kesmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada saçını başkasının kesmesi ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının saçını kesmesi varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının saçını koparmak yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.