Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek

Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, işinde terfi edeceğine, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, mevki kazanacağına, baş ağrıtacak, huzur, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı, kazalardan ve belalardan korunacağına delalet eder.

Rüyada başkasının mini etek giydiğini gördüyseniz:

  • Pesimist olmanın veya olumsuz düşünmenin mevcut duruma hiçbir katkısı olmayacağı düşünülürse, olayların eksilerini değil, artılarını düşünmenin sizin için daha hayırlı sonuçlar doğurabileceğini görebilirsiniz.

Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin mini etek giydiğini görmek evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine delalettir.

Rüyada mini etek giydiğini görmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına işarettir.

Rüyada tanıdık birinin mini etek giydiğini görmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada mini etek giydiğini görmek diyanet yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına delalettir.

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek kendisini kurtuluşa götüreceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine inanılır.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek anlaşmazlıkların biteceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.