Rüyada başkasının kısa etek giydiğini görmek

Rüyada başkasının kısa etek giydiğini görmek canla başla çalışacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada başkasının kısa etek giydiğini gördüyseniz:

  • Tartışma ortamlarını körüklemek yerine, biraz ertelemekte fayda var.

Rüyada başkasının kısa etek giydiğini görmek iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kısa etek giydiğini görmek kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada birinin kısa etek giydiğini görmek rahat bir hayata adım atılacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına alamet eder.

Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek her zaman el üstünde tutulacağına, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek istenen her şeye sahip olunacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına işarettir.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına işarettir.

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada başkasının etek giydiğini görmek yarardan çok zarar getireceğine, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.