Rüyada başkasının kılını görmek

Rüyada başkasının kılını görmek yeni bir kazanç kapısı açılacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, dolayısıyla geleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kılını gördüyseniz:

  • Lehinize bazı gelişmeler sevindirici olabilir.

Rüyada başkasının kılını yolmak lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına inanılır.

Rüyada başkasının kılını görmek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının saç kılını görmek işlerinin bollaşacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının bacak kılını görmek arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına işaret eder.

Rüyada bir başkasının koltuk altı kılını görmek elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının kılını kesmek üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasının kılını temizlemek kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının koltuk altı kılını görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments